Scrigno liuguksesüsteem DoorKIT ukseava 600-800mm (mõõtu lõigatav); H=2100mm, 75mm seinakarkassile (100mm koos kipsplaadiga)

Hind: 223.66 €/tk

sis. 22% KM-i

tk

  • Tootekood: 35603
  • Kogus pakendis: 1 tk
  • Hetkel laos: 11.00 tk

SCRIGNO pocket doors-uksed on uksed, mis liiguvad nn taskusse, mitte ei avane avast välja nagu hingedega uksed. Uksed ripuvad ülesse lakke kinnitatud siinidel, liiguvad ülaratastel ning põrandal on alajuhik. Kui uksed on täielikult avatud, liiguvad need täies ulatuses seina sisse ja on silmale nähtamatud. Sulgedes need näevad välja nagu tavalised uksed või nagu osa seinast.

Pocket doors-ustel on oluline ruumisäästev eelis erinevates kitsastes ruumides nagu garderoobitubade, vannitubade, pesuruumide või kodukontori eraldamiseks teistest ruumidest.
Lisaks on pocket door ideaalne lahendus hoonetes, kus on vajadus liikuda ratastooliga või liikumispuudega inimestel. Kui tavaline uks vajab avanemiseks-sulgemiseks ruumi, mille taha jääb ligipääsmatu ala 8-10%, siis pocket door’i puhul liigub ukseleht seina sees olevasse raamistikku. See tähendab, et ruum, mis tavalise ukse puhul oleks läinud kaduma, on nüüd kasutamiseks vaba.

Karkass: Doorkit on komplekt kergseintele, mida on tänu klik-ühendussüsteemile kiire ja lihtne monteerida, ei vaja kruvisid. Lehtmetallist karkassi kaks komplekti (600-800 mm ja 900-1000 mm) katavad kõigi standardmõõtudega ukseraamide vahemiku.

Kahepoolne: kahepoolse lükandukse saavutamiseks ühendage vastastikku kaks ühepoolset Doorkit süsteemi. Komplektist leiad selleks kõik vajalikud ühendustarvikud.

Uksekaal: Doorkit võimaldab paigaldada lükandukse maksimaalse kaaluga 80 kg ja ukselehe paksusega kuni 40 mm.

Komplekt koosneb:
- neli vertikaalset püsttala (0,8 mm lehtmetall), millest kaks on tugevdatud spetsiaalse 2,4 mm paksuse metall-profiiliga;
- alumine ja ülemine karkass (1 mm lehtmetall), puidust vahetükk;
- alumiiniumist juhtsiin, kuullaagritel rullikud ja ukse kinnitusklambrid;
- 60 kruvi (3,5x19 mm) kipsplaadi kinnitamiseks, ühenduskeeled kahe ühepoolse komplekti kahepoolseks muutmiseks.

SOOVITAME:
- Scrigno Slow, lõpuaeglusti ukse sulgemisel, tootekood 29508
- Scrigno piirdeliistude komplekt MDF (üle värvitav)+har

Ostutingimused | Privaatsuspoliitika

VBH Estonia OÜ Läike tee 12, Peetri 75312, Harjumaa Reg: 10179000 | Tel: +372 6401 331 | E-mail: tellimus@vbh.ee